Jesteś tutaj:

Dzień Działacza Kultury

Data: 29.05.2024 r., godz. 13.45    35
Dzień Działacza Kultury - dedykowany wszystkim osobom, które swoją pasją, zaangażowaniem i pracą przyczyniają się do rozwoju kultury oraz promocji sztuki, 29.05.2024.
Dzisiaj, 29 maja, obchodzimy Dzień Działacza Kultury – Dzień dedykowany wszystkim osobom, które swoją pasją, zaangażowaniem i pracą przyczyniają się do rozwoju kultury oraz promocji sztuki. Chcemy z tej okazji serdecznie podziękować wszystkim naszym czytelnikom, którzy regularnie odwiedzają nasze zbiory, uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych i wspierają działania edukacyjne. W tym wyjątkowym dniu pragniemy także wyrazić naszą wdzięczność wszystkim działaczom kultury za ich pracę, zaangażowanie i pasję.

Działacze kultury to bibliotekarze, także artyści, nauczyciele, animatorzy kultury, pracownicy instytucji kulturalnych, którzy poprzez organizację wystaw, koncertów, spektakli czy warsztatów twórczych inspirują innych do poszukiwania nowych form wyrazu i rozwijania swoich pasji. Dzięki ich zaangażowaniu i pracy, kultura staje się nie tylko sposobem na spędzanie czasu wolnego, ale także narzędziem budowania tożsamości oraz wspólnoty lokalnej.